Hakan Şükür milletvekilliğinden istifa edeceğini duyurdu

nm3gb

Geçtiğimiz günlerde meclis salonunda maç izlerken kameralara yakalanan Hakan Şükür bu işten sıkıldığını,hep kaçak göçek maç izlemenin kendisini yorduğunu açıkladı ve ekledi, “kaçtır yakalanıyoruz,nereden girdik bu işlere bilmem,şakaydı gerçek oldu,tadımız kaçtı” dedi.

Spor programlarında yorumculuk yapması da eleştirilen Hakan Şükür,spordan kopmasının imkansız olduğunu,buna rağmen halı saha maçına bile gizli gizli gittiğini söyledi.Gazetecilere yakalanmamak,haber olmamak için Halı sahada randevu saati olarak 02.00- 04.00 arası seçtiğini bu kezde futbol oynayacak arkadaşlarının gelemediğini söyleyen Hakan ŞÜKÜR, “bıktım, valla bıktım” dedi.

Vekillik Şakası nasıl gerçeğe döndü?

8 yıl evvel Arkadaşlarıyla top oynarken ard arda üç gol atınca “yahu benden başbakan bile olur” diye latife yapan Şükür’ e , bir arkadaşı “yok başbakanlığı beceremezsin ama milletvekili olur senden” dedi. Bunun üzerine herhangi bir partiye üye olup vekilliği deneme yoluna gittiğini söyleyen Şükür, her yerde ak parti seçim otobüslerini görünce birine binip başbakanlığın yolunu tuttuğu günleri göz yaşları içerisinde tekrar hatırladı.
En kısa zamanda istifasını sunacağını söyleyen Şükür, “ben futbol topumla mutluyum kardeşim , işim olmaz vekillikle falan” dedi. Muhabirimize hafta sonu halı saha maçı teklif eden Şükür, baklavasına olursa sevinirim diye de ekledi…

 

Ahahaber2013    @adalet_isterim

562 views

Yazar: @megaloman_abi

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar